ab

Iğdır 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Iğdır 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Bir bölgenin ekonomik gelişmişliği imalat  sanayi sektöründe yapılan yatırımlar ve üretim kapasitesiyle doğrudan ilişkilidir.Iğdır ilinin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır.Sanayi tesisleri genel olarak tarımsal üretimden sağlanan hammadde kaynaklarına dayanılarak kurulmuştur.

Iğdır ilinde gelişmeye başlayan sanayi faaliyetleri bulunmaktadır.Gelişmeye başlayan sanayi faaliyetleri bölgede demir çelik talebini artırmaktadır.

Demir Çelik ürünleri sanayilerin bel kemiğini oluşturan faktörlerdir.Yaşar Demir Çelik olarak bizler o bölgelere yapmış olduğumuz sevkiyatlarımızla müşteri taleplerini karşılamaktayız.Uygun fiyatlarımız ve kaliteli Demir Çelik ürünlerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Bizleri arayarak ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.