ab

Kars 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Kars 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac   (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Yeni yeni gelişmekte olan Kars ilinde sanayi sektörüde gözle görülür gelişmeler göstermektedir.İlde tuz kaynakları işletilmektedir.Kars kaşarı,balı ve gravyer peyniri Kars'ın ülke çapında talep edilen en önemli ürünlerindendir.

Bir ülkedeki demir çelik talebi,altyapı yatırımları ,konut yatırımları ve inşaat sektörünün gelişme düzeyine doğrudan bağlıdır.

Demir çelik sektörü çeşitlenmiş alt sektörlere sahiptir.Demir çelik üretiminde 1.sırada Çin yer alırken onu ABD ,Japonya ,Rusya ve Almanya izlemektedir.Çelik üretim ve tüketiminde diğer çelik üreticisi ülkelerden olumlu yönde ayrılan Türkiye üretimini en hızlı artıran 3.ülke oldu.

Yaşar Demir Çelik olarak firmamız müşteri talepleri doğrultusunda stoklarını sürekli güncellemekte olup  geniş stok ağıyla her bölgeye sevkiyat yapmaktadır.

Yaşar Demir Çelik firmasının satış kanalı,tedarik zinciri ,ürün talep planları müşteri odaklı çalışmaktadır.Bizleri ziyaret edebilir ürünlerimizi yerinde görerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.