ab

Siirt 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Siirt 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Siirt şehri Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin Dicle bölümünde ve Güneydoğu Toroslarının kenar kıvrımları kuşağında yer alan küçük bir şehirdir.

Şehrimizde ihtiyaç duyduğunuz her anda Yaşar Demir Çelik olarak 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac malzemelerinin sevkiyatlarını yapmaktayız.

Demir Çelik ürünleri betorarma binaların çatılarına ve giydirme cephelerinde kullanılmaktadır.

Boru profiller altyapılarda ve sondaj yapımında kullanılmaktadır.

Plastik ve otomotiv sektörünün bir çok alanında tercih edilen ürünleri Yaşar Demir Çelik farkıyla ve kalitesiyle almak isteyen herkes bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.