ab

Sivas 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Sivas 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Kara ve Demir yollarının kanşak noktası olan Sivas ili maden bakımından oldukça zengindir.Cumhuriyetin ilk yıllarının önemli kentlerinden birisi olarak ön plana çıkan Sivasta  kamu yatırımları yapılmıştır.Sanayi bakımından fazla gelişmemiş olsa bile son senelerde hızlı bir sanayileşme başlamıştır.

Sanayinin en önemli kilit malzemesi olan Demir Çelik ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Yaşar Demir Çelik firması 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac ürünleriyle her bölgeye sevkiyat gerçekleştirmektedir.

İç Anadolu bölgesinede sürekli sevkiyatlarımız devam etmektedir.İhtiyacınız olan malzemeler hakkında bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz.

Yaşar Demir Çelik olarak bizler müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak işlerimizi yürütmekteyiz.Bizleri aramadan fiyat bilgisi almadan karar vermeyiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.