ab

Tekirdağ 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Tekirdağ 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Tekirdağ  verimli toprakları ,sanayisi,ulaşımı  ve kaliteli işgücü imkanları ile ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.Kara ,hava ve deniz ulaşımının kolayca yapıldığı il yatırımcıların tercihi olmaktadır.

Bünyesinde birçok sanayi bölgesi bulunduran il sosyo-ekonomik açıdan Türkiye'nin gelişmişlik yönünden 7.ili olmuştur.Türkiye'nin en büyük 100 kuruluşundan 3'ü ve en büyük 500 kuruluştan 15! i bu il sınırları içerisindedir.İstanbul'a olan yakınlığı ,ulaşımı ve pazarlama imkanları sanayinin gelişmesinde mühim rol oynamıştır.

Çelik endüstriyel yapıların yoğun bir şekilde yapıldığı Tekirdağ ilinde müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda malzeme sevkiyatı yapmaktayız.

Yaşar Demir Çelik firması 1 ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac ürünleriyle Tekirdağ bölgesindeki müşterilerimize her zaman sevkiyat yapmaktadır.İhtiyaç duyduğunuz her anda size bir telefon kadar yakınız.Bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.