ab

Tunceli 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Tunceli 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.
Tunceli  ilinde faal nufüsun %80 'i tarım ve hayvancılıkla uğraşır.Hayvancılığın yoğun geçim kaynağı olduğu ilde hayvan barınakları sürekli yenilenmektedir.Hayvan barınakları yapmaktaki amaç çevrenin hayvanlar üzerindeki olumsuz etkilerini gidermek ve onlara rahat yaşama koşulları sağlamaktır..Bu nedenle barınak yaparken hayvanları rahat yem alma ,su içme ihtiyaçları için yeterli alanları oluşturmak gerekir.Sağlıklı hayvanlar için sağlıklı barınaklar yapmanın yolu kaliteli malzeme kullanımından geçer.

Demir çelik ürünleri barınakların temel malzemeleridir.Yaşar Demir Çelik olarak bu barınaklarda kullanılacak malzemelerin tamamını temin etmekteyiz.1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac ürünlerimizle müşterilerimize uygun fiyat garantisi sunmaktayız.

Kocaeli bölgesinde hizmet vermekte olan firmamız hızlı lojistik ağıyla müşterilerini mağdur etmeden sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir.

Yaşar Demir Çeliği arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.