ab

Yalova 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Yalova 1 Ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac  (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Yalova ilinde sanayi sektöründe,ulaşım araçlarının üretimi başta olmak üzere kağıt,plastik ve kauçuk ürünlerinin imalatı öne çıkmaktadır.

Demir çelik ürünlerinin özellikle ulaşım araçları üretiminde büyük rol oynadığı kaçınılmaz bir gerçektir.Gemi inşa sanayi imalat sürecinde yerine getirilen işlemler itibari ile sermayesi yoğun bir sanayi dalıdır.

Yalova ilinin nufüsu ,istihdam ihtiyacı ,göç hızı ve sosyo-ekonomik yapısıyla ilgili fırsatlarıda düşünülerek planladığı gemi ihtisas OSB 'nin 20000 kişiye istihdam sağlayacağı öngörülmektedir.

Demir çelik 1960'lardan beri tüm sektörleri denetim altında tutan bir sektördür.Ekonominin kilit sektörü olma özelliğini korumaktadır.Bu nedenle bir ülkedeki refahın ve ekonominin gelişmesindeki en önemli etkenlerden biri demir çelik sektörüdür.

Yaşar Demir Çelik olarak bu kilit sektörün büyüyen bir parçası olmaya devam etmekteyiz.

1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac çeşitlerimizle her bölgeye ihtiyaca göre sevkiyat yapmaktayız.

Yaşar Demir Çelik firması müşterilerine uygun fiyatı ve kaliteli ürün seçeneğini aynı anda sunmaktadır.Bizleri arayarak fiyatlarımız ve ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.