ab

Zonguldak 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Zonguldak 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac (Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.)

Firmamız Gebze De Hizmet Vermektedir.

Zonguldak 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac Zonguldak bölgesinde çokça ihtiyaç duyulan ürünlerin başında boru, profil ve saç gelmektedir. Zonguldak bölgesi Türkiye’nin yeraltı kaynaklarının yoğun olduğu bölgelerden biridir. Bu bölgede sanayinin ve şehir hayatının hızlı ilerlemesi özellikle profil demir ve boru profil ürünlerinde ihtiyaçları artırmaktadır. Zonguldak, batı Karadeniz bölgesinde, Karadeniz'e batı ve kuzeyden kıyısı olan bir ildir. 3.309 kilometrelik yüzölçümü ile Türkiye topraklarının 1006 sını kaplar. Bu bölgelerde bir çok faaliyeti devam eden yerleşim alanları bulunmaktadır.

Bu bölgelere yapmış olduğumuz ürün sevkiyatları o bölgedeki müşteri güvenimizi sağlamıştır. Bununla beraber %100 fiyat garantisi ile hizmet sunmamız büyük ölçüde tercih konusu olmamızı sağlamıştır. Bu bölge stratejik özellikleri de dikkate alındığında önemli bir bölgedir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız bölgedeki müşterilerimizin tüm talep ve isteklerini en iyi şekilde alarak en uygun çözümleri sunmaya çalışmaktadır. Bu bölgede profil demirler özellikle fabrikaları Çelik konuştuksyon işlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Bu bölgenin turistik bakımdan özelliklerine bakıldığında zengin tarihi bir geçmişi olan göz alabildiğince yeşil, 1000 yıllık mağaraları, doğal ve tarihi güzellikleri ile önemli bir yerdir. Bölgesel bazlı bakıldığında bu bölgeye yaptığımız ürün sevkiyatlarının başında profil demir ve sac ürünleri gelirken,  Zonguldak 1 ve 2 Kalite Boru Profil Trapez Sac için ihtiyaçlar öncelikli tutulmaktadır. Zonguldak bölgesinde Alaplı’da bulunan müşterilerimize, çok ürün sevkiyatı yapılmıştır. Yine bu bölgede Gökçebey’de bulunan bir çok memnun müşterimiz bizleri yeni müşterilere ulaşmamış konusunda desteklemişlerdir. Kozlu’da bulunan bir çok projeye kuruluşumuz ürün sevkiyatı yaparak bu bölgedeki müşteri güvenini kazanmayı başarmıştır.

Bizlere haftanın 7 Günü 24 Saat T: +90 262 658 1367 | M: +90 533 047 5230 M: +90 530 689 1067 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bizlere aramanız halinde her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. 

ÖZELLİKLE BİZLEREDEN ALABİLECEĞİNİZ HİZMET BAŞLIKLARIMIZ AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR.

1. ve 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 1. Kalite Boru Profil Trapez Sac, 2. Kalite Boru Profil, 2. Kalite Boru Profil Sac, DKP Sac, Profil, 2. Kalite Profil, 1. Kalite Profil, Sac Levha, Galvenizli Sac, Köşebent, Hadde Grubu hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz.